Zamówienia mat. bibliotecznych w wakacje

05.07.2017

Ze względu na prace remontowe w magazynie bibliotecznym w dniu 14 lipca (piątek) o godz. 15.00 zostanie wyłączony system wypożyczania w Katalogu bibliotek UKSW (Koha).  Możliwość zamawiania książek zostanie przywrócona 1 września 2017 r. Dla książek, których terminem zwrotu jest sierpień (dotyczy również prolongat), opłaty nie bedą naliczane do dnia 1 września.

Czytelników planujących wypożyczyć książki z miejscem odbioru "Biblioteka Główna UKSW", prosimy o składanie zamówień do 14 lipca do godz. 15.00. Zamówione książki będzie można odebrać w Wypożyczalni na Dewajtis do 31 lipca.

Czytelników planujących wypożyczyć książki z miejscem odbioru "Wypożyczalnia na Wóycickiego", prosimy o składanie zamówień do 13 lipca do godz. 10:00. Książki zamówione w dniu 14 lipca na Wóycickiego, będzie można odebrać wyłącznie w Wypożyczalni na Dewajtis. Książki zamówione przed 14 lipca i nieodebrane do tego dnia, zostaną automatycznie zwrócone do magazynu.

Czytelników planujących skorzystać ze zbiorów bibliotecznych w Czytelni Głównej, prosimy o składanie zamówień do 14 lipca do godz. 15.00. Limity udostępnień "na miejscu" zostają zawieszone. Istnieje możliwość odłożenia zamówionych materiałów w Czytelni.

Zwroty książek i stemplowanie obiegówek będą przebiegać bez zakłóceń. Wszystkie wypożyczone książki (niezależnie od miejsca odbioru) można zwrócić w Wypożyczalni na Dewajtis (Nowy Gmach, s. 309).

Przepraszamy za utrudnienia!

BG w wakacje

Biblioteka Główna na Dewajtis

lipiec i wrzesień:
pon.-pt.: 8.00-16.00, soboty: NIECZYNNA

sierpień: NIECZYNNA*
   *zwroty książek i podbijanie obiegówek pon.-pt.: 10.00-13.00

Filia BG na Wóycickiego

3-14 lipca i wrzesień:
pon.-pt.: 8.30-15.00, soboty: NIECZYNNA

17 lipca-31 sierpnia: NIECZYNNA

UWAGA! Ze względu na prace remontowe w magazynie bibliotecznym od 14 lipca od godz. 15.00 nie ma możliwości wypożyczania książek i zamawiania zbiorów do Czytelni. Zwroty książek przebiegają bez zakłóceń.
Zapraszamy do korzystania ze zbiorów Czytelni Czasopism Bieżących i księgozbioru podręcznego Czytelni Głównej.

Czytelnia Główna w dniu 24.04.2017

W dniu dzisiejszym Czytelnia Główna będzie NIECZYNNA od godziny 16.30. W tym czasie czytelnicy będą obsługiwani w Czytelni Czasopism Bieżących (pok. 304).
Za niedogodności przepraszamy!

Problemy w dostępie do niektórych serwisów UKSW

12.02.2017

W związku z pracami prowadzonymi w sieci uczelnianej nadal występują problemy w dostępie do katalogów BG UKSW (czasopism, prac dyplomowych, starych druków) oraz APD.

Dostęp do e-zasobów został przywrócony! [15.02.2017]

Przerwa w pracy Czytelni Czasopism Bieżących oraz Punktu Wypożyczeń na Wóycickiego

Informujemy, że w dniu 15 czerwca Czytelnia Czasopism Bieżących będzie NIECZYNNA w godzinach 11.00 - 12.30.

Natomiast Punkt Wypożyczeń na Wóycickiego będzie NIECZYNNY w godzinach 10.00-13.15.

Wieczór autorski Piotra Mitznera

Wydział Nauk Humanistycznych UKSW, Biblioteka Główna UKSW,

Biblioteka Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW oraz Koło Literackie Studentów UKSW

serdecznie zapraszają na