Skrócone godziny pracy - 24.08.2018

22.08.2018

W związku z uroczystościami pogrzebowymi naszego długoletniego pracownika Wojciecha Stefańskiego, w dniu 24 sierpnia br. Biblioteka Główna będzie czynna do godz. 12.00.

Czytelnia Główna w dniu 24.04.2017

W dniu dzisiejszym Czytelnia Główna będzie NIECZYNNA od godziny 16.30. W tym czasie czytelnicy będą obsługiwani w Czytelni Czasopism Bieżących (pok. 304).
Za niedogodności przepraszamy!

Problemy w dostępie do niektórych serwisów UKSW

12.02.2017

W związku z pracami prowadzonymi w sieci uczelnianej nadal występują problemy w dostępie do katalogów BG UKSW (czasopism, prac dyplomowych, starych druków) oraz APD.

Dostęp do e-zasobów został przywrócony! [15.02.2017]

Przerwa w pracy Czytelni Czasopism Bieżących oraz Punktu Wypożyczeń na Wóycickiego

Informujemy, że w dniu 15 czerwca Czytelnia Czasopism Bieżących będzie NIECZYNNA w godzinach 11.00 - 12.30.

Natomiast Punkt Wypożyczeń na Wóycickiego będzie NIECZYNNY w godzinach 10.00-13.15.

Wieczór autorski Piotra Mitznera

Wydział Nauk Humanistycznych UKSW, Biblioteka Główna UKSW,

Biblioteka Wydziału Nauk Humanistycznych UKSW oraz Koło Literackie Studentów UKSW

serdecznie zapraszają na