Zamówienia mat. bibliotecznych w wakacje

05.07.2017

Ze względu na prace remontowe w magazynie bibliotecznym w dniu 14 lipca (piątek) o godz. 15.00 zostanie wyłączony system wypożyczania w Katalogu bibliotek UKSW (Koha).  Możliwość zamawiania książek zostanie przywrócona 1 września 2017 r. Dla książek, których terminem zwrotu jest sierpień (dotyczy również prolongat), opłaty nie bedą naliczane do dnia 1 września.

Czytelników planujących wypożyczyć książki z miejscem odbioru "Biblioteka Główna UKSW", prosimy o składanie zamówień do 14 lipca do godz. 15.00. Zamówione książki będzie można odebrać w Wypożyczalni na Dewajtis do 31 lipca.

Czytelników planujących wypożyczyć książki z miejscem odbioru "Wypożyczalnia na Wóycickiego", prosimy o składanie zamówień do 13 lipca do godz. 10:00. Książki zamówione w dniu 14 lipca na Wóycickiego, będzie można odebrać wyłącznie w Wypożyczalni na Dewajtis. Książki zamówione przed 14 lipca i nieodebrane do tego dnia, zostaną automatycznie zwrócone do magazynu.

Czytelników planujących skorzystać ze zbiorów bibliotecznych w Czytelni Głównej, prosimy o składanie zamówień do 14 lipca do godz. 15.00. Limity udostępnień "na miejscu" zostają zawieszone. Istnieje możliwość odłożenia zamówionych materiałów w Czytelni.

Zwroty książek i stemplowanie obiegówek będą przebiegać bez zakłóceń. Wszystkie wypożyczone książki (niezależnie od miejsca odbioru) można zwrócić w Wypożyczalni na Dewajtis (Nowy Gmach, s. 309).

Przepraszamy za utrudnienia!