Czasopisma WPiA w Koha

28.06.2017

Z przyjemnością informujemy, że katalog czasopism Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji został dołączony do Katalogu bibliotek UKSW (Koha).

Z czasopism WPiA można korzystać tylko na miejscu, wyłącznie w czytelni Biblioteki WPiA.

Istnieje możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania tylko do czasopism z zasobów Biblioteki WPiA. W tym celu należy:

1. rozwinąć listę "Wszystkie biblioteki", wybrać lokalizację "Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji" i wpisać żadaną frazę w pole wyszukiwarki

1. po ukazaniu się listy z wynikami wyszukiwania, należy wybrać typ dokumentu "czasopismo"

W celu zamówienia wybranego rocznika, należy zalogować się i po wyszukaniu czasopisma:

1. kliknąć na tytuł, a następnie na przycisk "Zamów'" w kolumnie po prawej stronie opisu

1. wybrać konkretny rocznik czasopisma i potwierdzić rezerwację

UWAGA! Elektronicznie można zamówić tylko jeden rocznik danego czasopisma.