Katalog czasopism BG w systemie Koha

19.05.2017

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że do Katalogu bibliotek UKSW w zintegrowanym systemie bibliotecznym Koha dołączony został katalog czasopism Biblioteki Głównej.

Przypominamy, że z czasopism można korzystać tylko na miejscu. Poszczególne roczniki czasopism można zamawiać elektronicznie lub za pomocą rewersów papierowych.

W celu zamówienia wybranego rocznika do Czytelni Głównej, należy zalogować się i po wyszukaniu interesującego nas czasopisma:

• kliknąć na tytuł (aby upewnić się, że dany rocznik znajduje się w zbiorach biblioteki), a następnie na przycisk "Zamów'" w kolumnie po prawej stronie opisu

• bezpośrednio na przycisk "Zamów".

Prosimy pamiętać, że przed potwierdzeniem rezerwacji konieczne jest wybranie konkretnego rocznika czasopisma.

Elektronicznie można zamówić tylko jeden rocznik danego czasopisma.