RZECZPOSPOLITA - darmowy dostęp elektroniczny

Szanowni Wykładowcy, Studenci oraz pracownicy UKSW!

Miło nam poinformować, że specjalnie dla Was uruchomiliśmy darmowy  testowy dostęp do 13 kwietnia 2016 r. do elektronicznego wydania Rzeczpospolitej. Z numerów bieżących, jak i archiwalnych, można korzystać bezpośrednio ze strony internetowej Rzeczpospolitej lub przez urządzenia mobilne (dla tabletów/smartfonów - numery wydane od 14 marca br.).

By zalogować się do bazy  komputerów stacjonarnych klikamy „ZALOGUJ” z lewej strony witryny.

By skorzystać z archiwalnych wydań Rzeczpospolitej (link „ARCHIWUM” w lewym dolnym rogu witryny) należy użyć tych samych danych logowania.

Oprócz wersji mobilnej dostęp do elektronicznego wydania Rzeczpospolitej jest aktywny na wszystkich stanowiskach komputerowych z dostępem do internetu na terenie Biblioteki Głównej (kampus przy ul. Dewajtis) oraz we wszystkich bibliotekach wydziałowych (przy ul. Wóycickiego i w Łomiankach).

Polecamy!

archiwum: