Internet w Bibliotece

W budynkach, w których mieści się Biblioteka Główna i jej Filia na Wóycickiego, dostępna jest bezprzewodowa sieć komputerowa.

Korzystanie z komputerów stacjonarnych wymaga uprzedniego zalogowania się poprzez Centralny System Uwierzytelniania UKSW (tak jak do USOS). Osoby nie posiadające konta USOS, mogą korzystać ze specjalnych komputerów niewymagających logowania (patrz tabela poniżej) lub z tymczasowego konta gościa. Konto można założyć w Dziale Informacji Naukowej i Transferu Wiedzy (należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy).

Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego dysponuje 2 stanowiskami komputerowymi z dostępem do elektronicznych baz danych oraz Internetu i 1 stanowiskiem dla cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej ACADEMICA.

Na terenie Biblioteki Głównej na Dewajtis można korzystać z 26 stanowisk komputerowych, w tym 21 z dostępem do Internetu.

INFORMATORIUM

15 stanowisk

• dostęp do E-zasobów
  • logowanie jak do konta USOS