Internet w Bibliotece

W budynkach, w których mieści się Biblioteka Główna i jej Filia na Wóycickiego, dostępna jest bezprzewodowa sieć komputerowa.

Korzystanie z komputerów stacjonarnych wymaga uprzedniego zalogowania się poprzez Centralny System Uwierzytelniania UKSW (jak do USOS). Osoby nie posiadające konta USOS, mogą korzystać ze specjalnych komputerów niewymagających logowania (patrz tabela poniżej) lub z tymczasowego konta gościa. Konto można założyć w Dziale Informacji Naukowej i Transferu Wiedzy (należy podać imię, nazwisko oraz adres mailowy).

Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego dysponuje 3 stanowiskami komputerowymi z dostępem do elektronicznych baz danych oraz Internetu i 1 stanowiskiem dla cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej ACADEMICA.

Na terenie Biblioteki Głównej na Dewajtis można korzystać z 26 stanowisk komputerowych, w tym 21 z dostępem do Internetu.

INFORMATORIUM

15 stanowisk

• dostęp do E-zasobów
  • logowanie jak do konta USOS