IBUK Libra

Aktualnie Biblioteka posiada dostęp do ponad sześciuset książek elektronicznych z zakresu nauk ekonomicznych, społecznych, matematyczno-przyrodniczych, humanistycznych, informatycznych i medycznych.

Z kolekcji UKSW można korzystać bez konieczności logowania ze wszystkich komputerów uczelnianych oraz za pośrednictwem uczelnianego wi-fi.

Studenci i pracownicy UKSW mają możliwość uzyskania indywidualnego kodu PIN, który umożliwia na korzystanie z platformy na komputerach domowych oraz urządzeniach mobilnych.

W celu otrzymania kodu należy zgłosić się osobiście, mailowo lub telefonicznie pod jeden z poniższych adresów. W zgłoszeniu należy podać numer legitymacji studenckiej lub jednostkę zatrudniającą.

Kampus Dewajtis - Dział Informacji Naukowej i Transferu Wiedzy (Nowy Gmach, s. 304) – tel. 22 561 89 37, email: informatorium@uksw.edu.pl;

Kampus Wóycickiego - Filia Biblioteki Głównej na Wóycickiego - Wypożyczalnia (bud. 23, pok. 015) - tel. 22 561 90 27, email: wypozyczalnia.woycickiego@uksw.edu.pl.

Instrukcja logowania (PDF 9 MB)

Instrukcja obsługi serwisu

Utworzono - 04.12.2015