Zasady korzystania z prac dyplomowych

Z przyczyn technicznych przeglądanie prac w Archiwum Prac Dyplomowych jest niemożliwe do odwołania!

Prace magisterskie, doktorskie i licencjackie udostępniane są tylko w Czytelni Głównej po wcześniejszym napisaniu podania do Dyrektor Biblioteki Głównej UKSW, z prośbą o udostępnienie wymienionej z tytułu i autora pracy magisterskiej, doktorskiej i licencjackiej. Podania prosimy składać w Czytelni. Na podaniu musi znajdować się podpis promotora pracy Czytelnika, bądź potwierdzenie z instytucji kierującej daną osobę do korzystania z danej pracy.

Biblioteka nie zezwala na kopiowanie jakiegokolwiek fragmentu pracy magisterskiej, doktorskiej, licencjackiej.

Prace licencjackie i magisterskie powstałe od 2010 r. są archiwizowane na serwerze UKSW w formie elektronicznej i administrowane przez Centrum Systemów Informatycznych. Wyszukiwarka Archiwum Prac Dyplomowych (APD) pozwala na wyszukiwanie prac wg autora, tytułu pracy, promotora, seminarium i słów kluczowych. Prace udostępniane są na komputerach znajdujących się w Czytelni Głównej (sala 305 - Nowy Budynek). Uzyskanie do nich dostępu wymaga przedstawienia podania do Dyrektor Biblioteki z podpisem promotora lub poświadczenia podania przez instytucję kierującą daną osobę do przeprowadzenia badań naukowych.

UWAGA! Nie wyszytkie prace znajdujące się w APD mogą być udostępniane. Dzieje się tak w przypadku, kiedy autor nie wyraził na to zgody. W celu upewnienia się, czy dana praca jest udostępniana w wersji cyfrowej, prosimy pisać na adres - informatorium@uksw.edu.pl.

ostatnia aktualizacja - 11.01.2017