Przerwa w dostępie do Katalogu bibliotek UKSW

19.09.2018

Service by Pixabay.
Uprzejmie informujemy, że 20 września (czwartek) od godziny 16.00 system biblioteczny (Koha) będzie niedostępny z powodu prac serwisowych. Zakończenie prac jest przewidywane na 21 września.

Przepraszamy za utrudnienia!

Skrócone godziny pracy - 24.08.2018

22.08.2018

W związku z uroczystościami pogrzebowymi naszego długoletniego pracownika Wojciecha Stefańskiego, w dniu 24 sierpnia br. Biblioteka Główna będzie czynna do godz. 12.00.

Karty obiegowe - WAŻNE

Karta obiegowa - skan.Drodzy Studenci!

Przypominamy, że karty obiegowe podbijamy WYŁĄCZNIE w Wypożyczalni na Dewajtis (Nowy Gmach, s. 309 - parter). W celu uzyskania na karcie obiegowej poświadczenia o uregulowaniu wszystkich zobowiązań w Bibliotece Głównej, należy uprzednio rozliczyć się w:

Pamiętajcie, że aby uzyskać pieczątkę na karcie obiegowej, należy zwrócić wszystkie wypożyczone książki oraz uiścić wszelkie zaległe należności.

Czytelnia Główna w dniu 24.04.2017

W dniu dzisiejszym Czytelnia Główna będzie NIECZYNNA od godziny 16.30. W tym czasie czytelnicy będą obsługiwani w Czytelni Czasopism Bieżących (pok. 304).
Za niedogodności przepraszamy!

Problemy w dostępie do niektórych serwisów UKSW

12.02.2017

W związku z pracami prowadzonymi w sieci uczelnianej nadal występują problemy w dostępie do katalogów BG UKSW (czasopism, prac dyplomowych, starych druków) oraz APD.

Dostęp do e-zasobów został przywrócony! [15.02.2017]