Przerwa w dostępie do Katalogu bibliotek UKSW

19.09.2018

Service by Pixabay.
Uprzejmie informujemy, że 20 września (czwartek) od godziny 16.00 system biblioteczny (Koha) będzie niedostępny z powodu prac serwisowych. Zakończenie prac jest przewidywane na 21 września.

Przepraszamy za utrudnienia!

Karty obiegowe - WAŻNE

Karta obiegowa - skan.Drodzy Studenci!

Przypominamy, że karty obiegowe podbijamy WYŁĄCZNIE w Wypożyczalni na Dewajtis (Nowy Gmach, s. 309 - parter). W celu uzyskania na karcie obiegowej poświadczenia o uregulowaniu wszystkich zobowiązań w Bibliotece Głównej, należy uprzednio rozliczyć się w:

Pamiętajcie, że aby uzyskać pieczątkę na karcie obiegowej, należy zwrócić wszystkie wypożyczone książki oraz uiścić wszelkie zaległe należności.

Zapytanie ofertowe nr BUKSW-371.10.2018

18.09.2018

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert na realizację zamówienia dotyczącego 12-miesięcznego przedłużenia gwarancji, udzielenia wsparcia technicznego na urządzenia i subskrypcji aktualizacji oprogramowania służącego do digitalizacji.

Zapytanie ofertowe nr BUKSW.371.11.2018

18.09.2018

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert na realizację dostawy i wdrożenia systemu informacji naukowej i bazy wiedzy naukowej UKSW wraz z jego aktualizacją wg niżej określonych warunków.

Wrześniowe szkolenia z Web of Science

4.09.2018

Nowy Journal Citation Reports. Jak prowadzić obecnie ocenę czasopism?

Gdzie publikujemy jakie źródła są najbardziej popularne i dlaczego?

Jak dane z InCites wykorzystywane są w rankingach i ocenie Instytucji?