AKTUALNOŚCI

Lutowe bezpłatne szkolenia od Thomson Reuters

Thomson Reuters zaprasza  na kolejną odsłonę cyklu bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx.

Godziny pracy Biblioteki w okresie ferii

 

 

 

Informujemy, że  w czasie przerwy semestralnej  (8-12 luty) Biblioteka będzie czynna

w godzinach 8.00-16.00

W dniu 13 lutego Biblioteka będzie czynna w godz. 9-15.00.
 

Dostęp do bazy JSTOR

Informujemy, że Biblioteka Główna UKSW uzyskała dostęp do bazy JSTORLista czasopism z wybranej dla Państwa kolekcji jest dostępna na stronie about.jstor.org/content/arts-sciences-iii.

 

IBUK PWN - nowe zasoby

Dzięki platformie IBUK PWN czytelnicy Biblioteki Głównej UKSW mają dostęp do 1469 tytułów publikacji, z takich dziedzin jak: filozofia, ekonomia, biologia, historia, matematyka, literatura i wielu, wielu innych.

 

Przypominamy, że korzystanie z platformy Ibuk PWN z domu jest możlwie za pomocą indywidualnego kodu PIN. W celu uzyskania kodu należy zgłosić się osobiście, mailowo lub  telefonicznie do Działu Informacji Naukowej (sala 304) lub Wypożyczalni (sala 309) na kampusie Dewajtis.

Czy wiesz, że..

Możesz  skrócić czas wyszukiwania dzięki nowym linkom łączącym WEB OF SCIENCE™ CORE COLLECTION i GOOGLE SCHOLAR?

 

WEB OF SCIENCE we współpracy z GOOGLE SCHOLAR ułatwia płynne poruszanie się pomiędzy ogólnodostępną siecią a platformą WoS nowej generacji zapewniając tym samym dostęp do systemu zliczania cytowań.

Punkty za publikacje z lat 2013–2016

2 grudnia 2015 roku MNiSW opublikowało nowe tzw. rozporządzenie parametryzacyjne. Rozporządzenie w sprawie kryteriów i tryby przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym zastąpiło rozporządzenie z 2012 r.

 

Strony