Aktualności

Zaproszenie do szacowania wartości zamówienia

Szanowni Państwo,
Biblioteka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert
w ramach szacowania wartości zamówienia na zintegrowany system biblioteczny dystrybuowany na zasadach licencji GNU General Public License (licencja GNU GPL).
 

Multiwyszukiwarka SUMMON

Informujemy naukowców i studentów UKSW, że mogą korzystać z Multiwyszukiwarki SUMMON. Multiwyszukiwarka ułatwia przeszukiwanie źródeł elektronicznych dostępnych w Bibliotece UKSW, przeszukuje  po słowach kluczowych bieżące i archiwalne publikacje, wskazuje na ich dostępność, linku

Multiwyszukiwarka EBSCO Discovery Service

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Biblioteka Główna UKSW posiada dostęp do multiwyszukiwarki EBSCO Discovery

Informacja

Uprzejmie informujemy, że książki w Wypożyczalni można odbierać 30 min. po złożeniu rewersu (tradycyjnego lub elektronicznego) poza przypadkami gdy: książki są zamówione w godz. 17.30-9.00; ich odbiór może nastąpić od godz. 9.30; książki są zamówione w piątki po godz. 17.30; ich odbiór może nastąpić od godz. 11.00 w sobotę (w przypadku gdy w daną sobotę Biblioteka jest czynna); książki są zamówione w sobotę od godz.

Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona

Polecamy Państwu Cyfrową Bibliotekę Narodową Polonę – nowoczesny portal, który daje dostęp do skarbca i magazynów Biblioteki Narodowej, a w przyszłości także innych instytucji kultury. Do cyfrowego repozytorium Polony wpływa codziennie ponad 70 000 skanów obejmujących nawet do 2 000 obiektów.

Dostęp do zasobów Wirtualnej Biblioteki Nauki

Szanowni Państwo,
Przypominamy, że Biblioteka Główna UKSW posiada dostęp do zasobów Wirtualnej Biblioteki Nauki w ramach Centrum Otwartej Nauki . Bazy objęte licencją krajową dostępne są w zakładce Bazy Elektroniczne. Zachęcamy do korzystania z powyższych zasobów

 

Strony