AKTUALNOŚCI

Ograniczenia w dostępności zbiorów

24.03.2017

 

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że z przyczyn technicznych, książki o sygnaturach w zakresach: 81337-82944, 160921-164735, 200001-201576 i 271677-342669 są niedostępne do wypożyczenia!

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Biblioteka WPiA w systemie Koha

20.03.2017
 

Z przyjemnością informujemy, że katalog książek Biblioteki Wydziału Prawa i Administracji został dodany do katalogu Biblioteki Głównej UKSW w zintegrowanym systemie bibliotecznym Koha. Biblioteka WPiA jest pierwszą z bibliotek wydziałowych, której zbiory zostały dołączone do budowanego centralnego systemu informacji bibliotecznej UKSW.

 

Katalog bibliotek UKSW docelowo jest ustawiony na przeszukiwanie łączne w zbiorach Biblioteki Głównej i Biblioteki WPiA. Przy każdym opisie książki podany jest status i lokalizacja egzemplarza.

 

Kursy programowania "Reaktor PWN"

10.03.2017

Wydawnictwo Naukowe PWN uruchomiło nowy projekt edukacyjny - Reaktor PWN. Projekt został stworzony z myślą o każdym, kto chciałby nauczyć się programowania i (lub) zmienić zawód. Projekt skierowany jest zarówno do osób mających wykształcenie techniczne, jak również do humanistów.

Kursy są prowadzone metodą  boot camp (czyli w formie bardzo intensywnej nauki poprzez praktykę), dzięki czemu w ciągu kilku tygodni kursant ma zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu pracować w zawodzie programisty. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, a dzięki współpracy z pracodawcami i firmami rekrutacyjnymi po ukończeniu kursu organizator pomaga znaleźć staż lub pracę w branży IT.

 

Marcowe szkolenia od Web of Science

6.03.2017

 

 

 

Jak wygląda proces selekcji źródeł do bazy Web of Science Core Collection?

Dlaczego indeksowana jest tylko pewna grupa czasopism?

Jakie kryteria muszą spełniać materiały w bazie?

 

Poznaj odpowiedzi na szkoleniach firmy Clarivate Analytics!

Bezpłatne szkolenia w języku polskim, prowadzone są w internecie na patformie WebEx.

Poniżej linki do rejestracji, po której otrzymacie Państwo email z dostępem do spotkania i instrukcjami.

 

 

Zapraszamy!

 

Strony