Aktualności

Ważne

Prace magisterskie i dyplomowe z Archiwum Prac Dyplomowych APD  (udostępniane tylko w wersji elektronicznej i bronione po 2010 r.) z powodu awarii nie będą dostępne w Czytelni Głównej aż do odwołania. Mamy nadzieję, że najpóźniej w ciągu kilku dni baza ta zostanie przywrócona do użytku o czym niezwłocznie powiadomimy na naszej stronie.

Informacja

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z nowym wykazem alfabetycznym  baz elektronicznych prenumerowanych przez naszą bibliotekę.  

Lista nowości

Zapraszamy do zapoznania się z listą nowych książek, które udostępniliśmy naszym Czytelnikom w grudniu 2014 r.

Lista nowości

Bazy Testowe

Informujemy, że do 28 lutego 2015 r. możecie Państwo korzystać z otwartego dostępu testowego do baz Art Source i Art Museum  Image Gallery.

Ibuk PWN

Biblioteka Główna UKSW posiada dostęp do serwisu Ibuk PWN. W chwili obecnej dostępne są publikacje głównie z zakresu nauk przyrodniczych. Z serwisu korzystać można z komputerów na kampusach UKSW i z domu po zalogowaniu loginem i hasłem USOS.

60-lecie Biblioteki UKSW

 

3 listopada minęło 60 lat od powstania Biblioteki Głównej UKSW. Biblioteka rozpoczęła swoją działalność w 1954 roku równolegle z  powołaniem Akademii Teologii Katolickiej. Z Biblioteki skorzystało wiele pokoleń studentów. Dziękujemy wszystkim  Czytelnikom, sympatykom, przyjaciołom za życzliwość i wsparcie. Zmieniamy się dla Was. Zapraszamy!

 

Strony