Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /home/ftpusers/biblioteka.uksw.edu.pl/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

Aktualności

Godziny pracy Biblioteki UKSW

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że w piątek 31 października 2014 Biblioteka Główna UKSW będzie czynna w godz. 8.00-16.00.

Biblioteka Główna UKSW i Wydawnictwo UKSW zapraszają

Biblioteka Główna wraz  z Bibliotekami WNH i Matematyczo-Biologiczną, zaprasza w dniach 29.10.2014-30.10.2014 na drugą już akcję „Podziel się książką – Bookrossing na UKSW”. Zachęcamy do dzielenia się książkami z innymi Czytelnikami. Bookcrossing  polega na pozostawieniu książki w wyznaczonym miejscu, by ktoś inny mógł ją wziąć, przeczytać i zostawić dla kogoś innego. Książki można czytać na terenie całego Uniwersytetu, można wziąć je do domu i oddać po przeczytaniu bez konieczności rejestracji.

Czytelnia Biologiczno-Matematyczna zaprasza

Zapraszamy do nowej siedziby filii Biblioteki Głównej UKSW - Czytelnia Biologiczno-Matematyczna, CLNP -budynek 24, ul. Wóycickiego 1/3.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek godz. 8.00-16.00.

Kontakt: mgr Maja Bogajczyk m.bogajczyk@uksw.edu.pl

Zachęcamy również do korzystania z księgozbioru zgromadzonego w Bibliotekach wydziałowych. Więcej informacji znajduje się na stronach poszczególnych Bibliotek.

Web of Science - październikowe szkolenie dla naukowców

Firma Thomson Reuters zaprasza wszystkich naukowców na październikowy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science.  Szkolenia będą obejmowały trzy sesje tematyczne o długości jednej godziny każda. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx. Każde szkolenie organizowane jest w dwóch terminach.

Godziny otwarcia Biblioteki

Biblioteka Główna UKSW od 1 października 2014 r. wraca do stałych godzin pracy. Informujemy, że w czasie trwania roku akademickiego Biblioteka będzie czynna:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK w godz. 8.00-18.00
SOBOTY (w czasie zjazdów studiów niestacjonarnych) w godz. od 10.00 -15.00.

Strony