AKTUALNOŚCI

Godziny pracy Biblioteki w okresie ferii

 

 

 

Informujemy, że  w czasie przerwy semestralnej  (8-12 luty) Biblioteka będzie czynna

w godzinach 8.00-16.00

W dniu 13 lutego Biblioteka będzie czynna w godz. 9-15.00.
 

Bezpłatne szkolenia EBSCO

EBSCO zaprasza na bezpłatne szkolenia internetowe w języku polskim     z zakresu efektywnego wyszukiwania informacji w bazach, wykorzystywania

Dostęp do bazy JSTOR

Informujemy, że Biblioteka Główna UKSW uzyskała dostęp do bazy JSTORLista czasopism z wybranej dla Państwa kolekcji jest dostępna na stronie about.jstor.org/content/arts-sciences-iii.

 

IBUK PWN - nowe zasoby

Dzięki platformie IBUK PWN czytelnicy Biblioteki Głównej UKSW mają dostęp do 1469 tytułów publikacji, z takich dziedzin jak: filozofia, ekonomia, biologia, historia, matematyka, literatura i wielu, wielu innych.

 

Przypominamy, że korzystanie z platformy Ibuk PWN z domu jest możlwie za pomocą indywidualnego kodu PIN. W celu uzyskania kodu należy zgłosić się osobiście, mailowo lub  telefonicznie do Działu Informacji Naukowej (sala 304) lub Wypożyczalni (sala 309) na kampusie Dewajtis.

Nowe bezpłatne szkolenia od Thomson Reuters

Thomson Reuters zaprasza  na nowy cykl bezpłatnych szkoleń internetowych z zakresu wykorzystywania narzędzi i funkcji dostępnych na platformie Web of Science. Szkolenia będą prowadzone w języku polskim na platformie WebEx.

Stowarzyszenie KOPIPOL

Stowarzyszenie Zbiorowego Zarządzania Prawami Autorskimi Twórców Dzieł Naukowych i Technicznych KOPIPOL  zostało utworzone przez przedstawicieli polskiej nauki i techniki na zebraniu założycielskim 5 czerwca 1995 roku.

Strony